Symbol:
GK-W
Rózgi perkusyjne WALLOP to klasyczne, lekkie rodsy do nieco głośniejszego grania akustycznego. Model dedykowany perkusistom, którzy chcą uzyskać efekt podkreślonego, bardziej wyrazistego werbla, przez uderzanie rim shotem.

Rózgi perkusyjne WALLOP to klasyczne, lekkie rodsy. Model stworzony specjalnie dla perkusistów, którzy grając akustyczne koncerty lubią grać nieco głośniej i uderzać rim shotem. Daje to efekt podkreślonego, bardziej wyrazistego werbla. Pałki te produkowane są ręcznie z wysoko selekcjonowanego bambusa i mają dobrze wzmocniony rim shot, co przedłuża ich trwałość. Wyposażone są w gumki do regulacji twardości końcówki, dzięki czemu można regulować głośność grania.

Wszystkie pałki GK wyróżnia specjalne, elastyczne wykończenie uchwytu, co zapewnia lepsze trzymanie pałki i zapobiega przypadkowemu wyślizgnięciu się pałki z ręki. Dzięki temu znacznie zwiększa się komfort grania.

długość: 420mm
średnica pałki: 14mm
średnica uchwytu: 17mm
uchwyt: pcv
waga: 55g
kolor: naturalny/czarny


Opinie o produkcie:

„Rózgi wykonane z drzewa bambusowego są lekkie, ale rzeczywiście, doskonale wyważone. Widać, że jest to sprzęt wykonywany ręcznie. Pałki wykonane są przemyślanie, mają pełną gamę ustawień i ułatwień.” („Magazyn Perkusista”)

„…wykorzystany materiał będzie dobrze walczył z potliwością rąk i jednocześnie zabezpieczał pewność uchwytu.” („Magazyn Perkusista”)