Symbol:
GK-LW
Rózgi perkusyjne LONG WALLOP to lekkie rodsy, stworzone specjalnie dla perkusistów, którzy grając akustyczne koncerty lubią grać głośniej, mocno akcentując rim shotem. Model z dłuższym wzmocnieniem rim shota.

Rózgi perkusyjne LONG WALLOP to lekkie rodsy, stworzone specjalnie dla perkusistów, którzy grając akustyczne koncerty lubią grać głośniej uderzać mocno akcentując rim shotem. Daje to efekt jeszcze bardziej podkreślonego i bardziej wyrazistego werbla. Pałki te produkowane są ręcznie z wysoko selekcjonowanego bambusa, mają dłuższy i wyjątkowo dobrze wzmocniony rim shot, co przedłuża ich trwałość.Wyposażone są w gumki do regulacji twardości końcówki, dzięki czemu można regulować głośność grania.

Wszystkie pałki GK wyróżnia specjalne, elastyczne wykończenie uchwytu, co zapewnia lepsze trzymanie pałki i zapobiega przypadkowemu wyślizgnięciu się pałki z ręki. Dzięki temu znacznie zwiększa się komfort grania.

długość: 420mm
średnica pałki: 14mm
średnica uchwytu: 17mm
uchwyt: pcv
waga: 60g
kolor: naturalny/czarny


Opinie o produkcie:

„Dla tych, co nie potrafią się kontrolować i mimo wszystko dają się ponieść grze mimo konieczności wykorzystania rózeg, polecamy rózgi Long Impact i Long Wallop, które mają szerszy pasek zabezpieczający.” („Magazyn Perkusista”)

„Rózgi wykonane z drzewa bambusowego są lekkie, ale rzeczywiście, doskonale wyważone. Widać, że jest to sprzęt wykonywany ręcznie. Pałki wykonane są przemyślanie, mają pełną gamę ustawień i ułatwień.” („Magazyn Perkusista”)

„…wykorzystany materiał będzie dobrze walczył z potliwością rąk i jednocześnie zabezpieczał pewność uchwytu.” („Magazyn Perkusista”)


Prezentacja rózg LONG WALLOP w grze na zestawie perkusyjnym: