Symbol:
GK-LI
Rózgi perkusyjne LONG IMPACT to cięższe rodsy, stworzone dla perkusistów, którzy grając akustyczne koncerty, lubią grać głośniej i uderzać mocniej akcentując rim shotem. Model z dłuższym wzmocnieniem rim shota.

Rózgi perkusyjne LONG IMPACT to cięższe rodsy, stworzone specjalnie dla perkusistów, którzy grając akustyczne koncerty lubią grać głośniej i uderzać mocniej akcentując rim shotem. Daje to efekt jeszcze bardziej podkreślonego i bardziej wyrazistego werbla. Pałki te produkowane są ręcznie z wysoko selekcjonowanego bambusa, mają dłuższy i wyjątkowo dobrze wzmocniony rim shot, co przedłuża ich trwałość. Wyposażone są w gumki do regulacji twardości końcówki, dzięki czemu można regulować głośność grania.

Wszystkie pałki GK wyróżnia specjalne, elastyczne wykończenie uchwytu, co zapewnia lepsze trzymanie pałki i zapobiega przypadkowemu wyślizgnięciu się pałki z ręki. Dzięki temu znacznie zwiększa się komfort grania.

długość: 410mm
średnica pałki: 13mm
średnica uchwytu: 17mm
uchwyt: aluminium
waga: 70g
kolor: naturalny/czarny


Opinie o produkcie:

„Dla tych, co nie potrafią się kontrolować i mimo wszystko dają się ponieść grze mimo konieczności wykorzystania rózeg, polecamy rózgi Long Impact i Long Wallop, które mają szerszy pasek zabezpieczający.” („Magazyn Perkusista”)

„Rózgi wykonane z drzewa bambusowego są lekkie, ale rzeczywiście, doskonale wyważone. Widać, że jest to sprzęt wykonywany ręcznie. Pałki wykonane są przemyślanie, mają pełną gamę ustawień i ułatwień.” („Magazyn Perkusista”)

„…wykorzystany materiał będzie dobrze walczył z potliwością rąk i jednocześnie zabezpieczał pewność uchwytu.” („Magazyn Perkusista”)