Symbol:
GK-I
Rózgi perkusyjne IMPACT to klasyczne, cięższe rodsy. Przeznaczone do głośniejszego, akustycznego grania z wyrazistym akcentowaniem werbla uderzeniami rim shot.

Rózgi perkusyjne IMPACT to klasyczne i cięższe rodsy. Model stworzony specjalnie dla perkusistów, którzy grając akustyczne koncerty lubią grać głośniej i uderzać rim shotem. Daje to efekt podkreślonego, bardziej wyrazistego werbla. Pałki te produkowane są ręcznie z wysoko selekcjonowanego bambusa i mają dobrze wzmocniony rim shot, co przedłuża ich trwałość. Wyposażone są w gumki do regulacji twardości końcówki, dzięki czemu można regulować głośność grania.

Wszystkie pałki GK wyróżnia specjalne, elastyczne wykończenie uchwytu, co zapewnia lepsze trzymanie pałki i zapobiega przypadkowemu wyślizgnięciu się pałki z ręki. Dzięki temu znacznie zwiększa się komfort grania.

długość: 410mm
średnica pałki: 13mm
średnica uchwytu: 17mm
uchwyt: aluminium
waga: 65g
kolor: naturalny/czarny


Opinie o produkcie:

„Rózgi wykonane z drzewa bambusowego są lekkie, ale rzeczywiście, doskonale wyważone. Widać, że jest to sprzęt wykonywany ręcznie. Pałki wykonane są przemyślanie, mają pełną gamę ustawień i ułatwień.” („Magazyn Perkusista”)

„…wykorzystany materiał będzie dobrze walczył z potliwością rąk i jednocześnie zabezpieczał pewność uchwytu.” („Magazyn Perkusista”)


Prezentacja rózg IMPACT w grze na zestawie perkusyjnym: