Symbol:
GK-S
Rózgi perkusyjne STRIKE przeznaczone są do cichego, kameralnego grania. Każda pałka wyposażona jest w aż dwie gumki do regulacji końcówki, co umożliwia uzyskanie nawet bardzo delikatnego brzmienia.

Rózgi perkusyjne STRIKE przeznaczone są do cichego, kameralnego grania. Każda pałka wyposażona jest w dwie gumki do regulacji twardości końcówki, co wpływa na głośność grania i charakterystykę wydobywanego dźwięku, aż do bardzo delikatnego brzmienia.

Rózgi GK to wysokiej jakości, polskie rózgi perkusyjne, produkowane ręcznie ze specjalnie selekcjonowanego bambusa. Idealnie wyważone, aby zadowolić nawet najbardziej wyrafinowanych perkusistów. Pałki te wyróżnia specjalne, elastyczne wykończenie uchwytu, co zapewnia lepsze trzymanie rózgi i zapobiega jej przypadkowemu wyślizgnięciu się z ręki. Dzięki temu zwiększa się komfort grania.

długość: 410mm
średnica pałki: 12mm
średnica uchwytu: 16mm
uchwyt: aluminium
waga: 55g
kolor: naturalny/czarny


Opinia o produkcie:

„Rózgi wykonane z drzewa bambusowego są lekkie, ale rzeczywiście, doskonale wyważone. Widać, że jest to sprzęt wykonywany ręcznie. Pałki wykonane są przemyślanie, mają pełną gamę ustawień i ułatwień.” („Magazyn Perkusista”)

„…wykorzystany materiał będzie dobrze walczył z potliwością rąk i jednocześnie zabezpieczał pewność uchwytu.” („Magazyn Perkusista”)

„Perkusiści świadomi i pewni swego mogą korzystać ze wspomnianych Strike. Pałki mają odkrytą całą długość, a grając nimi mamy wrażenie, jakbyśmy grali sprzętem delikatnym, co hamuje nasze zapędy przed niekontrolowanym łomotem.” („Magazyn Perkusista”)


Prezentacja rózg STRIKE w grze na zestawie perkusyjnym: