Symbol:
GK-SSB4
Sygnowane rózgi perkusyjne stworzone we współpracy z wybitnym perkusistą i perkusjonalistą Sławomirem Bernym.

Signature SŁAWOMIR BERNY model 4B to dosyć ciężkie rodsy, stworzone z grubego bambusa.
Przeznaczone w szczególności dla perkusistów, którzy grając akustyczne koncerty lubią grać głośniej uderzać mocno akcentując rim shotem. Daje to efekt jeszcze bardziej podkreślonego i bardziej wyrazistego werbla. Pałki te produkowane są ręcznie z wysoko selekcjonowanego bambusa, mają dłuższy i wyjątkowo dobrze wzmocniony rim shot, co przedłuża ich trwałość. Wyposażone są w gumki do regulacji twardości końcówki, dzięki czemu można regulować głośność grania.

Wszystkie pałki GK wyróżnia specjalne, elastyczne wykończenie uchwytu, co zapewnia lepsze trzymanie pałki i zapobiega przypadkowemu wyślizgnięciu się pałki z ręki. Dzięki temu znacznie zwiększa się komfort grania.

długość: 410mm
średnica pałki: 17mm
średnica uchwytu: 18,5mm
uchwyt: pcv
waga: 70g
kolor: naturalny/czarny


Opinie o produkcie:

„Rodsy Bernego są super. Ja mam dość duże ręce i cienkie rodsy nie leżą tak jak powinny. Tu jest kawał „buły” i są.. hmmm.. „pudrowe” w dotyku za sprawą owijki uchwytu. Ogólnie są mega!” (Marcin Kraszewski)

„Są tak dobre, że gram nimi każdą próbę. Duża plastyczność, elastyczność i dynamika dźwięku. A rimshot’y bajka! Od subtelności do agresywnego ciosu.” (Marcin Kraszewski)