Symbol:
GK-DPB
Przyczepiana jest do wewnętrznego korpusu bębna za pomocą rzepa. Umożliwia doskonałą kontrolę rezonansu naciągów, pozwalając na subtelne niuanse w tłumieniu dźwięku, nadając barwie cieplejsze brzmienie. GK DRUM PILLOW w kolorze czarnym.

Poduszka tłumiąca do centrali GK DRUM PILLOW to połączenie profesjonalizmu, estetyki i praktyczności. Przyczepiana jest do wewnętrznego korpusu bębna za pomocą rzepa. Umożliwia doskonałą kontrolę rezonansu naciągów, pozwalając na subtelne niuanse w tłumieniu dźwięku, nadając barwie cieplejsze brzmienie. GK DRUM PILLOW ma również niebanalny wygląd.

Wielofunkcyjna poduszka GK DRUM PILLOW posiada rzepy umożliwiające dostosowanie jej do indywidualnych potrzeb perkusisty. Za ich pomocą można zmienić nie tylko kształt, ale również wielkość poduszki, regulując w ten sposób wielkość powierzchni dotykającej naciąg. W zestawie znajduje się również rzep, który można przykleić w centralce, dzięki czemu poduszka zawsze zostanie na swoim miejscu.

Pasuje do bębnów o głębokości 16”-20”
materiał zewnętrzny: 100% bawełna
wypełnienie: materiał tłumiący
kolor: czarny

Zaprojektowana i uszyta w Polsce.


Opinie o produkcie:

„Poduszka daje krótsze, cieplejsze brzmienie. Stopa jest bardziej punktowa, co ma szczególne znaczenie jeśli jest nagłaśniana. Dzięki temu świetnie się sprawdza zarówno podczas live’ów, jak i nagrywania w studiu.” (Grzegorz Krawczyk)

„Poduszka znakomicie eliminuje wysokie alikwoty oraz ładnie podkreśla niskie tony. Co ważne, brzmienie jest wciąż otwarte, bęben „oddycha”. Dokładnie o to chodzi.” (Piotr Czyja – Drumset Academy)

„Poduszka w pełni spełnia nasze oczekiwania, jeżeli chodzi o tłumienie. Mówimy tu oczywiście o rozsądnym tłumieniu, a nie zatykaniu centralki po rezonans” („Magazyn Perkusista”)


Przykładowe ułożenie poduszki w centrali:

GKmusic_Drum Pillow_stopa