Paweł Larysz - endorser GK Music

fot. Marcin Pawłowski

Paweł „Mr Sticky” Larysz swoją przygodę z grą na perkusji rozpoczął w wieku 6 lat, grając na wszystkim co tylko wpadło mu w ręce. Jak sam mówi, największy wpływ na jego muzykalność miała stała obecność dobrej muzyki w domu, którą jego tata, zawodowy muzyk, przywoził do domu z różnych zakątków świata. Wśród wielu nagrań był to m.in. Steve Wonder, Tower Of Power, Michael Jackson, Tina Turner, Queen, Eric Clapton, Earth, Wind & Fire.

Jest wszechstronnym perkusistą, który nie zamyka się tylko w jednym stylu muzycznym. Kocha grać i ciągle potrzebuje nowych wyzwań, stąd też bierze się jego otwartość na muzykę. Cały czas rozwija swoje umiejętności, gdyż uważa, że człowiek uczy się całe życie. Podnosząc sobie stale poprzeczkę, uczestniczył w wielu warsztatach perkusyjnych, m.in. Thomas Lang Drumming Bootcamp, Agnieszka Trzeszczak Drum Camp, Muzyczna Owczarnia, Integration & Groove, Poluzone II, Clause Hessler. Dzisiaj sam prowadzi warsztaty perkusyjne i udziela lekcji gry na perkusji.

Współpracuje z trzema zespołami: ANIMATIONS, I WAS BORN TWICE i TANGO LUZ. Dwa pierwsze to metal core oraz death core, a ostatni to zespół rozrywkowy, z którym koncertuje po całej Polsce.

Jest miłośnikiem dziennikarstwa i realizuje tą pasję równie zawodowo jak muzykę. Współpracował z magazynami Top Drummer i Lizard Magazyn, a obecnie prowadzi swojego bloga www.mrsticky.pl oraz współpracuje z Magazynem Perkusista.

Jest endorserem firm: GK MUSIC, DW DRUMS, GEWA, AQUARIAN, SABIAN, ROLAND.