Symbol:
GK-DMH12
Dwustronny pad perkusyjny do ćwiczenia o średnicy 12” (30cm).

Niewątpliwą zaletą naszych padów jest dwustronność. Zastosowanie dwóch różnych gum o odpowiednio dobranych parametrach twardości umożliwia wykonywanie szerokiego zakresu ćwiczeń dla rąk. Guma średnio-miękka (z przodu) świetnie odbija, co daje najlepsze efekty do ćwiczenia palców i nadgarstków. Jest również rewelacyjna do doskonalenia wszystkich technik grania. Guma twarda (z tyłu) jest idealna do ćwiczenia nadgarstków, ponieważ słabo odbija, a co za tym idzie zmusza do większej pracy nadgarstkami.

Jest to największy pad w naszej ofercie, jednakże zachowuje również zaletę niedużej wagi. Przy średnicy 30cm waży jedynie nieco ponad 1kg. Ćwiczy się na nim dobrze i efektywnie nie tylko w domu, ale także i w każdej, nawet dalekiej, podróży.

Dane techniczne:
średnica: 12’’/30cm
grubość: 2,1cm
waga: 1,15kg


Opinie o produkcie:

„Pad zaskoczył mnie dźwiękiem, tak dźwiękiem.. jest inny, bardziej drewniany niż czysto gumowy. Wiem co mówię, bo mój Ojciec z zamiłowania był stolarzem i całe dzieciństwo przesiedziałem w warsztacie wśród drewna, tokarek, grubościówek, pił i zacisków 😉 Gra się na nim bardzo wygodnie. Tył zaskoczył mnie zupełnie – jak dzień i noc – wymagający przeciwnik.” (Marcin Kraszewski)

„Dobry wybór to podstawa! Nie wszystko amerykańskie co się świeci ;)” (Paweł „Mr. Sticky” Larysz)

„Jestem wielkim fanem padów i chyba na wszystkich grałem, jakie są na świecie i muszę powiedzieć, że ten jest bardzo dobry. Ścisła światowa czołówka!” (Krzysztof Dziedzic)

„Każda ze stron posiada inne właściwości sprężyste, dzięki którym możemy ćwiczyć dane partie mięśni i stawów. Nic, tylko brać i ćwiczyć zawsze i wszędzie.” (uptone.pl)