Symbol:
GK-DMH10fx
Dwustronny pad perkusyjny do ćwiczenia o średnicy 10” (25cm). Posiada standardowy gwint do montażu na statywie perkusyjnym o średnicy 8mm.

Niewątpliwą zaletą naszych padów jest dwustronność. Zastosowanie dwóch różnych gum o odpowiednio dobranych parametrach twardości umożliwia wykonywanie szerokiego zakresu ćwiczeń dla rąk. Guma średnio-miękka (z przodu) świetnie odbija, co daje najlepsze efekty do ćwiczenia palców i nadgarstków. Jest również rewelacyjna do doskonalenia wszystkich technik grania. Guma twarda (z tyłu) jest idealna do ćwiczenia nadgarstków, ponieważ słabo odbija, a co za tym idzie zmusza do większej pracy nadgarstkami.

Dodatkową zaletą tego modelu jest 8mm gwint do montażu na statywie, zarówno od góry jak i dołu, co w praktyce oznacza, że można ćwiczyć na obu stronach pada również, gdy jest on zamocowany na statywie.

Niepodważalną zaletą pada jest także jego waga – 0,81kg – co sprawia, że zmieści się do każdej torby czy plecaka, a przy tym nie odczujemy praktycznie jego ciężaru. Ćwiczy się na nim dobrze i efektywnie nie tylko w domu, ale także i w każdej, nawet dalekiej, podróży.

dane techniczne:
średnica: 10’’/25cm
grubość: 2,1cm
waga: 0,81kg
gwint: 8mm


Opinie o produkcie:

„Pad zaskoczył mnie dźwiękiem, tak dźwiękiem.. jest inny, bardziej drewniany niż czysto gumowy. Wiem co mówię, bo mój Ojciec z zamiłowania był stolarzem i całe dzieciństwo przesiedziałem w warsztacie wśród drewna, tokarek, grubościówek, pił i zacisków 😉 Gra się na nim bardzo wygodnie. Tył zaskoczył mnie zupełnie – jak dzień i noc – wymagający przeciwnik.” (Marcin Kraszewski)

„Dobry wybór to podstawa! Nie wszystko amerykańskie co się świeci ;)” (Paweł „Mr. Sticky” Larysz)

„Jestem wielkim fanem padów i chyba na wszystkich grałem, jakie są na świecie i muszę powiedzieć, że ten jest bardzo dobry. Ścisła światowa czołówka!” (Krzysztof Dziedzic)

„Każda ze stron posiada inne właściwości sprężyste, dzięki którym możemy ćwiczyć dane partie mięśni i stawów. Nic, tylko brać i ćwiczyć zawsze i wszędzie.” (uptone.pl)